Torty 3D dla dzieci

Wróć do poprzedniej strony

Delivery cost calculator

You can check delivery cost by providing delivery address, please click button check delivery cost and fill up form fields.

Delivery cost calculator

Please provide delivery address details and click 'Check delivery cost' button to check delivery cost to specified address.

* Required fields

Відміна або 

TORTY 3D DLA DZIECI, to wyjątkowa architektura dekoracji na wyjątkową okazję! Przy ich produkcji nie korzystamy z ulepszaczy i konserwantów, stosujemy domowe i tradycyjne receptury. Jest to produkt najwyższej jakości dla osób, które poszukują słodkości wytwarzanych na naturalnych komponentach.
Błyszczący jak lustro glasaż, czyli inaczej: specjalna o szerokiej gamie kolorystycznej, indywidualnie przygotowywana czekoladowa polewa, połączona jest z wybitnie eleganckim, także czekoladowym, zamszem. W centralnej części smakołyku, umieszczony jest pełno kolorowy element, prezentujący ulubionych bohaterów. Wybierz grafikę na tort jaka Cię interesuje. Po lewej stronie, znajdziesz kategorie bajek. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki w tym celu kliknij na ikonę "Lupy", która znajduje się na prawo w górnej części strony i wpisz wyszukiwaną frazę.
Istnieje możliwość wykorzystania własnego materiału graficznego lub fotograficznego (wytyczne techniczne: min. 150 dpi przy zachowaniu docelowej wielkości drukowanego elementu). Należy poprzez zakładkę "WŁASNA GRAFIKA” (pierwsza pozycja na lewo w menu), określić szczegółowe wytyczne zamówienia wraz z dołączeniem cyfrowego materiału. Cena liczona za 1kg/95zł.
Przykładowe realizacje oraz dostępne kształty:

torty-okolicznosciowe.jpg
torty-okolicznosciowe.jpg

Okrągły
Prostokąt


Planując uroczystość, należy mieć na uwadze dobór właściwej wielkości smakołyku. Sugerujemy 150 gramową porcję dla każdego uczestnika (10 osób = 1,5kg). Minimalna wielkość składanego zamówienia (wymóg technologiczny), to: 2kg.

Kompozycje smakowe TORTÓW 3D DLA DZIECI:
- Mascarpone z Maliną;
- Mascarpone z Truskawką;
- Czekolada z Pomarańczą ;
- Szfarcwaldzki;
- Tiramisu z Porzeczką.