Torty 3D dla dzieci

Wróć do poprzedniej strony

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

TORTY 3D DLA DZIECI, to wyjątkowa architektura dekoracji na wyjątkową okazję! Przy ich produkcji nie korzystamy z ulepszaczy i konserwantów, stosujemy domowe i tradycyjne receptury. Jest to produkt najwyższej jakości dla osób, które poszukują słodkości wytwarzanych na naturalnych komponentach.
Błyszczący jak lustro glasaż, czyli inaczej: specjalna o szerokiej gamie kolorystycznej, indywidualnie przygotowywana czekoladowa polewa, połączona jest z wybitnie eleganckim, także czekoladowym, zamszem. W centralnej części smakołyku, umieszczony jest pełno kolorowy element, prezentujący ulubionych bohaterów. Wybierz grafikę na tort jaka Cię interesuje. Po lewej stronie, znajdziesz kategorie bajek. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki w tym celu kliknij na ikonę "Lupy", która znajduje się na prawo w górnej części strony i wpisz wyszukiwaną frazę.
Istnieje możliwość wykorzystania własnego materiału graficznego lub fotograficznego (wytyczne techniczne: min. 150 dpi przy zachowaniu docelowej wielkości drukowanego elementu). Należy poprzez zakładkę "WŁASNA GRAFIKA” (pierwsza pozycja na lewo w menu), określić szczegółowe wytyczne zamówienia wraz z dołączeniem cyfrowego materiału. Cena liczona za 1kg/95zł.
Przykładowe realizacje oraz dostępne kształty:

torty-okolicznosciowe.jpg
torty-okolicznosciowe.jpg

Okrągły
Prostokąt


Planując uroczystość, należy mieć na uwadze dobór właściwej wielkości smakołyku. Torty sprzedajemy na porcje mając na uwadze ze jedna porcja to 100 g.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 114 pozycji
Kompozycje smakowe TORTÓW 3D DLA DZIECI:
- Mascarpone z Maliną;
- Mascarpone z Truskawką;
- Czekolada z Pomarańczą ;
- Szfarcwaldzki;
- Tiramisu z Porzeczką.