Torty z nadrukiem dla dzieci

Wróć do poprzedniej strony

Delivery cost calculator

You can check delivery cost by providing delivery address, please click button check delivery cost and fill up form fields.

Delivery cost calculator

Please provide delivery address details and click 'Check delivery cost' button to check delivery cost to specified address.

* Required fields

Відміна або 

TORTY Z NADRUKIEM cieszą się ogromną popularnością. Szeroki wachlarz możliwości graficznych, kolorystycznych, a także duży wybór ulubionych i znanych postaci bajek, plasuje tą technikę w ścisłej czołówce realizowanych przez Nas tortów na wszelakiego rodzaju imprezy urodzinowe dla dzieci do lat 13-tu. Korzystny stosunek ceny do możliwości. Z powodu licznego wyboru grafik podzieliliśmy je na podkategorie względem bajek. Znajdziesz je po lewej stronie w menu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki klikając w ikonę "Lupy", która znajduję się w prawym górnym rogu strony.
Przykładowe realizacje oraz dostępne kształty:

powiekszający się obrazek
powiekszający się obrazek
Okrągły
Prostokąt

Planując uroczystość, należy mieć na uwadze dobór właściwej wielkości smakołyku. Sugerujemy 150 gramową porcję dla każdego uczestnika (10 osób = 1,5kg). Minimalna wielkość składanego zamówienia (wymóg technologiczny), to: 1,5kg.


Wydruk komputerowy z wykorzystaniem naturalnych barwników spożywczych, pozwala na neutralnym w smaku papierze opłatkowym, uzyskać fascynujące, pełno barwne wydruki, zachowując fotograficzną jakość prezentowanego obrazu. Zdobienie pozostałej części tortu, kolorystycznie dopasowane jest do grafiki w celu zachowania spójnej kompozycji. Umieszczenie wskazanej przez Klienta dedykacji odbywa się na czekoladowej wizytówce. Wybierz grafikę na tort jaka Cię interesuje. Po lewej stronie znajdziesz kategorie bajek ale i nie tylko, ponieważ znajduje się tam również kategoria "Gry Komputerowe" oraz kategoria "Inne". Możesz także skorzystać z wyszukiwarki w tym celu kliknij na ikonę "Lupy", która znajduje się na prawo w górnej części strony i wpisz wyszukiwaną frazę. Podpowiedź: W kategorii „Disney (Seriale)”, znajdziesz grafiki z seriali takich jak: Obóz Kikiwaka, Violletta. Natomiast postacie animowane, takie jak: Myszka Mickey, Kaczor Donald, itp. szukaj w kategorii „Bajki Disney”.
Wykorzystując własny materiał graficzny (wytyczne techniczne: min. 150 dpi przy zachowaniu docelowej wielkości drukowanego elementu), należy poprzez kategorię "WŁASNE ZDJĘCIE” (ostatnia pozycja w menu), określić szczegółowe wytyczne zamówienia wraz z dołączeniem cyfrowego materiału.
Kompozycje smakowe TORTÓW Z NADRUKIEM DLA DZIECI:
- Mascarpone z Maliną;
- Mascarpone z Truskawką;
- Czekolada z Pomarańczą ;
- Szfarcwaldzki;
- Tiramisu z Porzeczką.