Ciasta i inne słodkości

Wróć do poprzedniej strony

Delivery cost calculator

You can check delivery cost by providing delivery address, please click button check delivery cost and fill up form fields.

Delivery cost calculator

Please provide delivery address details and click 'Check delivery cost' button to check delivery cost to specified address.

* Required fields

Відміна або 

Organizujesz spotkanie biznesowe w firmie? A może szykujesz imprezę okolicznościową w domu i myślisz o słodkościach? Tutaj możesz je zamówić, nawet z opcją dostawy! Realizacja w 24h.

Zapraszamy do Naszej corocznej oferty świątecznej. Asortyment jaki można tu znaleźć, został między innymi spersonalizowany na potrzeby Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. Klasyczny makowiec, szarlotka czy sernik to produkty, które zostały wypracowane przez Naszych cukierników przez wiele lat. Przy ich produkcji nie korzystamy z ulepszaczy, konserwantów. Stosujemy domowe i tradycyjne receptury. Słodkości wytwarzamy na naturalnych komponentach.

Nawet osoby przebywające na diecie, a także podążające za zasadami zdrowego żywienia, od czasu do czasu, mają ochotę na coś słodkiego! Zdrowe produkty, takie jak: naturalna czekolada, kakao, świeże owoce, nabiał, miód i orzechy, stanową cenne źródło witamin, składników mineralnych, antyoksydantów i błonnika!

Dorośli i dzieci (małe i duże) kochają łakocie, a łakocie kochają dzieci. Słodki smak jest źródłem przyjemności i poprawia humor.

Darmowa dostawa powyżej 50 zł.